Polityka Prywatności dla Centrum Doradczo-Szkoleniowe PROVENA ―
właściciela
NEOCENTRUM NURSE

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych ?
Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Doradczo-Szkoleniowe PROVENA Monika Rutkowska-Drozd,

Kontakt ze mną jest możliwy poprzez:

– wysłanie e-maila na adres biuro@provena.com.pl

– wypełnienie formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie www.neocentrumnurse.pl   w zakładce kontakt

– wysyłając list na adres siedziby firmy  (92-416 Łódź, ul. Bolesława Krzywoustego 37)

Jaki jest cel przetwarzania Twoich danych osobowych ?
Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu umożliwienia Ci rejestracji i udziału w konferencjach, szkoleniach, warsztatach lub innych wydarzeniach medycznych realizowanych w ramach NEOCENTRUM NURSE.

Za Twoją dobrowolną zgodą dane (w tym wizerunek) mogą być przetwarzane do celów marketingowych NEOCENTRUM NURSE Ponadto, Twoje dane mogą być także przetwarzane w celu dopasowania treści witryny do Twoich zainteresowań, a także wykrywania botów i nadużyć oraz pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług NEOCENTRUMNURSE

Przez jaki okres będą przetwarzane Twoje dane osobowe?
W odniesieniu do usług i sprzedaży produktów oferowanych w ramach NEOCENTRUM NURSE Twoje dane będą przetwarzane przez okres, w którym usługi te będą prezentowane/promowane, świadczone oraz, czasami, po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów.

Dane będą przetwarzane w celach marketingowych w tym głównie do przekazywania Ci informacji o nowych konferencjach, szkoleniach itp. organizowanych przez firmę do momentu wycofania przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.

Jeżeli chodzi o dopasowanie treści portalu www.neocentrumnurse.pl   do Twoich zainteresowań, a także wykrywanie botów i nadużyć oraz pomiary statystyczne i udoskonalenie usługi, Twoje dane będą przetwarzane w tych celach do momentu wyrażenia sprzeciwu lub do czasu zakończenia korzystania przez Ciebie z NEOCENTRUM NURSE.

W jaki sposób będę się z Tobą kontaktować?

Jeżeli dokonałeś/dokonałaś rejestracji na konferencję, szkolenie bądź inne wydarzenie medyczne, możesz otrzymać ode mnie  emaile dotyczące Twojej rejestracji. Mogę również skontaktować się z Tobą telefonicznie, w celu przekazania ważnych informacje dotyczących  Twojej rejestracji lub wydarzenia, na które się zarejestrowałaś/zarejestrowałeś.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych?
W odniesieniu do świadczenia usługi i sprzedaży produktów w ramach NEOCENTRUM NURSE ,Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) (jest to niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą).

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celach marketingowych jest Twoja dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych.

Jeżeli chodzi o dopasowanie treści portalu do Twoich zainteresowań, a także wykrywanie botów i nadużyć oraz pomiary statystyczne i udoskonalenie usługi, Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO (uzasadniony interes administratora). Uzasadnionym interesem administratora jest dopasowanie treści usług NEOCENTRUM NURSE serwisów internetowych lub aplikacji do Twoich potrzeb, zapewnienie bezpieczeństwa tych usług, a także ich ciągłe udoskonalanie.

Wymóg podania danych
Podanie danych w celu realizacji usług lub sprzedaży jest niezbędne do świadczenia tych usług. W razie niepodania tych danych usługa nie będzie mogła być świadczona lub sprzedaż nie będzie mogła zostać przeprowadzona.

Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne. W razie niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostawianych przez Ciebie w ramach korzystania ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w tym celu.

Przetwarzanie danych w pozostałych celach tj. dopasowanie treści witryn internetowych Salonu Naukowego, do Twoich zainteresowań, wykrywania botów i nadużyć w usługach  Salonu Naukowego, pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług NEOCENTRUM NURSE, jest niezbędne w celu zapewnienia wysokiej jakości usług  NEOCENTRUM NURSE. Niezebranie Twoich danych osobowych w tych celach może uniemożliwić poprawne świadczenie usług.

Do jakich odbiorców przekazywane będą Twoje dane osobowe?
Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora np. Stowarzyszeniom i  Towarzystwom Naukowym obejmującym patronat nad konferencjami organizowanymi w ramach  NEOCENTRUM NURSE.

Twoje dane mogą być również przygotowane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa np. organom ścigania w razie zgłoszenia przez organ żądania na odpowiedniej podstawie prawnej (np. dla potrzeb toczącego się postępowania karnego).

Przekazywane danych poza Europejski Obszar Gospodarczy
Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych:

  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

W zakresie, w jakim Twoje dane są przetwarzane, na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi  możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:

  • prawo do wycofania zgody w zakresie, w jakim są przetwarzane na tej podstawie.
    wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy wysłać e-maila na adres biuro@provena.com.pl

Zmiana polityki prywatności.
Zastrzegam sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, proszę o kontakt korzystając z adresu e-mail: biuro@provena.com.pl

Serdecznie pozdrawiam,

Monika Rutkowska-Drozd
Centrum Doradczo-Szkoleniowe PROVENA
Właściciel NEOCENTRUM NURSE